با رعایت این نکات ظریف خوش تیپ تر بنظر می آئید

سلامت گرا: اگر دو نفر را با استایل‌های مشابه ببینید، کسی خوش استایل‌تر از دیگری است که نسبت به جزئیات به کار رفته در لباس‌هایش دقت بیشتری به خرج داده باشد و به نکات ظریف توجه زیادی نشان داده باشد.

در این مقاله به شما خواهیم گفت با اضافه کردن کدام جزئیات و اکسسوری‌ها، می‌توانید مردی خوشتیپ و جذابتر از همیشه باشید.

۱- کمربند و ساسبند مردانه

هیچ وقت اهمیت انواع کمربند و ساسبند مردانه را دست کم نگیرید. یک کمربند مردانه شیک با یک سگک زیبا نقش مهمی در بهتر نشان دادن استایل شما ایفا می‌کند و یک ساسبند متناسب با سایز اجزای استایل، جزئیات لازم برای شیک بودن را برایتان فراهم می‎‌کند.

۲- انگشتر مردانه، راه جذابیت بیشتر

تعداد زیادی از آقایان، اهمیت استفاده از انگشتر را نمی‌دانند. انگشتر یکی از جزئیات و اکسسوری‌های مهمی است که می‌تواند نشان دهنده مواردی مثل قدرت و سلیقه شما باشد؛ بنابراین اگر فکر می‌کنید تنها انگشتری که می‌توانید به دست کنید، حلقه ازدواجتان است، بهتر است این طرز فکر را عوض کنید.

۳- عینک، عنصر کلیدی استایل مردانه

استفاده از عینک یکی دیگر از نکات ظریفی است که می‌تواند یک استایل مردانه معمولی را به استایلی شیک و جذاب تبدیل کند. اگر چشم‌هایتان ضعیف است و همیشه از عینک طبی استفاده می‌کنید، به شدت به فرم و رنگ فریم دقت کنید. یک اشتباه به ظاهر ساده درباره این دو نکته، می‌تواند صورت و تناژ پوست شما را تحت تاثیر قرار دهد، رنگتان را تیره کند یا فرم صورتتان را متفاوت نشان دهد.

۴- دستمال گردن مردانه

برای اینکه بتوانید یک استایل تمام رسمی شیک بسازید و در مجالس و مهمانی‌‎‌‌های مهم رسمیت خودتان را بیشتر نشان دهید، داشتن مدل های متنوع دستمال گردن مردانه را فراموش نکنید. هر کدام از این دستمال گردن‌ها می‌تواند به یکی از کت و شلوارهای شما بیاید.

۵- کراوات؛ تمام کننده استایل

اینکه دقیقا چه اتفاقی افتاده که کراوات به یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک استایل شیک تبدیل شده، مشخص نیست؛ مهم این است که استایل رسمی مردانه بدون استفاده از کراوات چیزی کم دارد.

۶- کیف دستی و کیف پول

خیلی‌ها معتقدند موقع انتخاب کیف دستی و کیف پول باید به هدف آن‌ها که نگه داشتن وسایل و پول است دقت داشت؛ نه بعد زیبایی‌شان؛ اما واقعیت این است که می‌توان این دو مورد را با هم ترکیب کرد و از نتیجه به دست آمده، لذت برد.

۷- زمان روی مچ دست شما

هفتمین و آخرین مورد ضروری که در فهرست جزئیات ظریف استایل مردانه قرار می‌گیرد، ساعت مچی است. اهمیت ساعت مچی در این حد است که به دست نکردن آن بهتر از به دست کردن یک مدل نامناسب است.

ممکن است شما دوست داشته باشید